Rezervace

Štěňata si můžete u nás rezervovat hned po jejich narození. Máte tak lepší možnost výběru. Při přednostní rezervaci je lepší pro obě strany dát finanční zálohu, která je samozřejmě podložena smlouvou, která je nevratná. Je to jistota že si nový majitel pejska vezme. Starší štěňátka už hledají svého pána a když si to nový majitel rozmyslí, třeba v 8 týdnech věku, je to pro štěně špatné. Štěňata by měla být k odběru po 8 týdnu věku. Při odběru jsou již vždy odčervená, po vakcinaci a tetovaná nebo čipovaná.

Po celou dobu co jsou štěňata u nás se snažíme, aby uměla čůrat na noviny, papat granulky buď namočené, nebo tvrdé. Dbáme na to, aby každé štěně slyšelo na svoje jméno, které si může budoucí majitel sám vybrat, avšak nejpozději 20 dnů od narození štěněte. Jinak musíme vybrat jméno my. Samozřejmě počáteční písmeno jména je vždy dáno pořadím vrhu v chovné stanici.

Jestliže si od nás koupíte štěně, budeme nesmírně rádi, když zůstaneme i nadále v kontaktu. Jsme vděčni za každou poslanou fotografii. Pokud si nevíte rady s jakýmkoli problémem, obraťte se bez váhání na nás. Když to bude v naší moci, rádi Vám se vším poradíme. Je to lepší a jednodužší, než shánět informace u jiných chovatelů.